ЕК-300M — обладнання для зварювання живих тканин
у хірургії

01.

Тестовий період

безкоштовно 3 тижні

02.

Розстрочка

до 3 місяців

03.

Встановимо і навчимо користуватись

безкоштовно

8 причин

чому потрібно використовувати біозварюванння в операціях

Приклади хірургічного втручання

01.Герніопластика при грижах різної локації
02.Пілоропластика / дуоденопластика
03.Цисто-, панкреатоеюностомія
04.Резекція шлунка
05.Крурорафія, фундоплікація при грижі стравохідного отвору діафрагми
06.Селективна проксимальна ваготомія (СПВ)
07.Холецістектомія
08.Гастроентеростомія
09.Дистальна резекція підшлункової залози
10.Локальна резекція головки підшлункової залози
11.Панкреатодуоденальна резекція по Whipple
12.Холедоходуоденостомія
13.Операції на жовчовивідних протоках
14.Холецистоеюностомія
15.Пластика біліодигестивних анастомозів
16.Резекція сигмовидної кишки
17.Гастректомія
18.Енуклеація кісти підшлункової залози

Огляд ЕК-300М

Відтворити відео

Технічні характеристики

50 Гц, 220B + 10%
Номінальна напруга мережі живлення однофазного змінного струму частотою
440 кГц
Частота вихідного сигналу
від 10 до 1000 Ом
Припустимий діапазон навантажень
350 Вт
Максимальна вихідна потужність
300*230*135 мм
Габаритні розміри
до 3,5 кг
Припустимий діапазон навантажень

Базовий комплект

01.
Електрокоагулятор ЕК300М
02.
Біполярний зварювальний затискач-ножиці 210 мм / 220 мм
03.
Кабель джерело-інструмент і набір спеціалізованого електрохірургічного інструменту
04.
Сертифікат відповідності технічним регламентам або декларація виробника, інструкція по експлуатації
05.
Затискач біполярний зварювальний 160 мм / 180 мм
Відтворити відео

Сертифікати, що доводять якість

Оренда та додаткові послуги

Про нас в цифрах

СВАРМЕД — українська компанія, що з 2016 року впроваджує технологію біозварювання на хірургічному напрямі

01.
10 років
практичного використання технології біозварювання
02.
400+
виготовлених і проданих апаратів ЕК-300М
03.
100 000+
операцій, проведених за допомогою біозварювального апарату
04.
6 років
існування компанії
на медичному ринку
05.
300+
клінік по всій Україні, що встановили ЕК-300М

ЕК-300М вже успішно використовують

І ось, що говорять

10.05.2022

Галина Сергеєва

Дуже дякую! В нас тепер дві операційні, тому замислююсь над придбанням е одного апарату. Бо вже не можу оперувати без такого надійного помічника. Завдяки сучасній технології біозварювання іноді за все оперативне втручання використовую лише ОДИН тампон! У мене апарат ЕК300-М1 працює безвідрадно з грудня 2011 року. При цьому коректно працюючи з будь-яким біполярним інструментом.

13.07.2018

Андрій Ревенко​

ГО ЗооКонтроль вже п'ять років працює вашим приладом. До 400 операцій в місяць. Поломок майжа немає. А під час сервісного обслуговування оперативно проходить підмінні. В цьому році беремо ще 2. Готуйте рахунок!!​

13.07.2018

Тарас Павленко​

Постійно працюю з апаратом Свармед. Тільки одні плюси при використанні під час будь-якої операції (лапораскопічної, відкритої). Все безкровно​

Корисний YouTube

— Тут показуємо більше
про застосування та функції EK-300М
Відкрити YouTube
Відтворити відео

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПИТАННЯ

Як придбати ваш коагулятор?

- Будь ласка, залиште, одним з відомих Вам способів, свій телефон, або електрону і ми зв'яжемося з Вами наступного дня!
- Компанія «Свармед» надає підтримку, консультації онлайн та за телефонами, вказаними на цьому сайті.

Як довго «живе» з'єднувальний кабель?

- Термін безперешкодного використання кабелю, навіть з герметичним виконанням та захисним ( малоактивним) покриттям провідників, сягає не більше 20-30 циклів стерилізацій, що еквівалентно використанню впродовж 2 місяців. Для подовження терміну придатності кабелю, слід застосовувати сучасні засоби стерилізації (наприклад «Лізоформін»), прискіпливо промивати та сушити інструмент і кабель; надавати перевагу «сухим» методам стерилізації над хімічними, тощо.

Які переваги технології ТМ «Біозварювання» перед біполяром аналогів?

- Технологія ТМ «Біозварювання» (ТОВ «СВАРМЕД») є виключно біполярною.
- Призначений для з'єднання-зварювання біологічних тканин, коагуляції, безкровного розділення та швидкого відновлення функціональної здатності прооперованого органу.
- Автоматичний режим «ЗВАРЮВАННЯ АВТ.», в апаратах ЕК-300Мздатен ідентифікувати стан біологічної тканини за сигналами зворотного зв'язку в широкому діапазоні зміни її динамічного опору. Це дозволяє перекривати просвіт полого органу або з'єднати тонкий шар епітелію паренхіматозного органу або очеревини.
- Розроблена авторська методика лікування варикозу нижніх кінцівок з використанням апарату ЕК 300М ТУ У 32.5-40167303-0012016.
- Ручний режим «ЗВАРЮВАННЯ РУЧ.» дозволяє виконувати розділення м'яких тканин з одночасним гемостазом капілярних кровотеч, утворення безкровного розтину тканин під браншами, а також, дозволяє перекривати трубчасті органи в тому числі, судини.
- Ручний режим «КОАГУЛЯЦІЯ» використовується для динамічного стискання тканин рознесеними в просторі на 1мм браншами – шляхом їх притискання до місця капілярної кровотечі. Має менший рівень впливу (більш ощадливий) на тканини. Ефективний у складі з біполярним інструментом типу «Ложка Макарова» (торакальна хірургія) та шар «Інь-Янь» (ЛОР-хірургія)
- Ручний режим «РІЗАННЯ» використовується для швидкого розділення тканин низької провідності з незначним вмістом капілярів (жир, хрящі, зв'зки, тощо). Відрізняється агресивною дією, ефективний на потужностях рівня 75 % та вище. Не рекомендується до застосування поблизу артерій та магістральних судин в тілі пацієнта з обмеженням візуального контролю руху браншей; а також в тканинах, де можливі ускладнення від утворення струпу (карбонізації).

Як впровадити в кожному медичному закладі інноваційну методику лікування варикозу нижніх кінцівок за технологією ТМ «Біозварювання»?

- За результатами клінічних досліджень автоматичного режиму зварювання на апараті ЕК-300М було встановлено 96-98% ефективність застосування авторської медодики (канд. мед.наук, Горбовця В.С.) з метою закриття основного стовбуру вени нижньої кінцівки - через «проколи» на гомілці. Навчання проводиться автором, у встановленому порядку - щотижня, на базі КМКЛ №8 (м. Київ, вул. Кондратюка, 8). Під час навчання надаються методичні вказівки та відео матеріали (за вимогою). Після навчання, можна придбати обладнання у виробника ТОВ «СВАРМЕД», включаючи зонди та інтрод'юсер 10F.

Які методи стерилізації застосовувати?

1. Стерилізація інструментів повинна проводитись з урахуванням загальних правил, прийнятих у клінічній електрохірургії та лапароскопії. У будь-якому випадку, перевагу надають холодним та сухим методам обробки.
Припустими є наступні методи хімічної стерилізації:
a) Sidex (виробництво Германія, Польща та ін.). Повна стерилізація 12 годин. Після стерилізації промити стерильним розчином чи водою.
b) Секусепт Актів (виробництво Германія). Призначений для стерилізації також лапароскопічних інструментів та гнучкого ендоскопічного інструменту.
c) Лізоформін 3000 (виробництво Україна) універсальний комбінований альдегідний засіб для знезараження медичних виробів (дезінфекція, до стерилізаційне очищення, стерилізація), в тому числі ендоскопів.
d) Пара з води та формальдегіду. Стерилізують інструмент та резинові вироби. Дуже ощадливий до інструменту. Вкрай токсичний!
e) Швидка стерилізація – 15 хв. Первомур. Сприяє швидкому псуванню інструменту. Припустимий у разі гострої необхідності.
УВАГА!
Метод стерилізації автоклавуванням - не застосовувати.

Чому зросла ціна?

Наші постійні партнери та пошанувачі помітили збільшення ціни в цьому році. Щоб попередити небажаний ажіотаж навколо цього питання, ми можемо запевнити, що це неперше зростання за 10-річну історію.
На початку 2010 року ціна ЕК300М1 складала 41500 грн. Через чотири роки вона зросла на 5 тисяч і склала 50 000 грн. Згодом, після сертифікації апарту ЕК-300М, та отримання «Сертифікату відповідності», ціна комплекту в 2016-17рр. становила 75000 грн.
Наразі, компанія сповідує європейську модель формування відносин с хірургами-партнерами, та співробітниками, забезпечуючи гідний їх рівень оплати праці. ТОВ «СВАРМЕД» невпинно слідкує та підвищує якість своїх виробів, забезпечуючи своїх клієнтів гарантованим сервісом та ремонтом зношуваних насадок; проводить сертифікацію нових інструментів, що не входять до стандартної комплектації, але є дієвою авторською розробкою і може використовуватися у складі обладнання. Завдяки цьому, наші користувачі можуть суттєво розширити сферу застосування обладнання ТМ Біозварювання та сміливо рекомендувати своїм знайомим, пацієнтам в Україні та поза її межами.

Наразі ціна за апарат становить 138 000 грн

Також компанія запланувала розширення наукових досліджень та проведення експеріментальної роботи для вдосконалення майбутньої моделі апаратів та виплати «роялті» авторам за їх винаходи. Кожен користувач обладнання в майбутньому отримає версію ПО, що буде оновлюватись за символічну ціну, але забезпечувати надійність виконання нових методик лікування варикозу нижніх кінцівок, або утворення з'єднання тонкого та товстого кишківника при міжкишкових анастомозах, тощо.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЮ НАШОЮ ПРОДУКЦІЇ ТРИВАЛІСТЮ 10 ХВ

Партнери